Pelerinaj la Mănăstirea Nera
Luni, 21 octombrie, beneficiarii Centrului Comunitar „Speranța în viitor” pentru persoane seropozitive, al Arhiepiscopiei Timișoarei, însoțiți de pr. Ștefan Șișu, coordonator al centrului, au realizat un pelerinaj la Mănăstirea Nera, din Episcopia Caransebeșului, informează „Ziarul…









