Bucurie Arhierească în Catedrala Episcopală din Giurgiu în Duminica a XXXII-a după Rusalii
Astăzi, 3 februarie, Biserica Ortodoxă s-a aflat în Duminica a XXXII-a după Rusalii. În Catedrala Episcopală „Adormirea Maicii Domnului” din mun. Giurgiu, Sfânta și Dumnezeiasca Liturghie a fost săvârșită de Întâistătătorul eparhiei Giurgiului, potrivit episcopiagiurgiului.ro.…









