Seminariștii buzoieni implicați în acțiuni de ecologizare
În ziua de 28 septembrie 2013, o echipă de voluntari ai Seminarului Teologic Ortodox „Chesarie Episcopul” din Buzău s-a alăturat miilor de echipe din întreaga țară, participante la campania „Let’s Do It, România!”, în dorința…

















