Slujire arhierească la Biserica „Sfântul Gheorghe – Griviţa” din Bucureşti
Biserica bucureşteană Sfântul Gheorghe – Griviţa şi-a cinstit duminică, 06 decembrie 2015, al doilea ocrotitor, pe Sfântul Ierarh Nicolae. Cu acest prilej, Sfânta Liturghie a fost oficiată de Preasfinţitul Părinte Timotei Prahoveanul, Episcop-vicar al Arhiepiscopiei…









