Proiectul „Biserica și medicina în dialog”, la Arad
Începând cu luna ianuarie 2016, Arhiepiscopia Aradului împreună cu Universitatea de Vest Vasile Goldiș din Arad desfăşoară proiectul parteneriat Biserica și medicina în dialog. Proiectul se vrea a fi un dialog între medicină și teologie,…









