Te Deum în deschiderea lucrărilor ședinței Adunării Naționale Bisericești
În prezența Preafericitului Părinte Daniel, Patriarhul României, a membrilor Sfântului Sinod al Bisericii Ortodoxe Române și a membrilor Adunării Naționale Bisericești, la Catedrala Patriarhală, a fost oficiată miercuri, 12 februarie 2014, o slujbă de Te…
