Omul trebuie să se simtă în natură ca într-un templu al lui Dumnezeu, a spus pr. Gheorghe Holbea
„Omul trebuie să se simtă în natură ca într-un templu al lui Dumnezeu”, a afirmat părintele Gheorghe Holbea, în cadrul unei ediții recente a emisiunii „Lumina Cunoștinței” de la Radio Trinitas, dedicată relației dintre om…









