PS Paisie Sinaitul: Oricine vrea să Îl cunoască și să se bucure de prezența lui Dumnezeu, trebuie să prânzească la masa Lui
„Dumnezeul nostru este un Dumnezeu care ne invită să stăm la masă împreună cu El. Oricine vrea să Îl cunoască și să se bucure de prezența Sa, trebuie să prânzească la masa Domnului”, a spus…









