Campania “Sănătate pentru sate” desfășurată în satul Piteasca – Ilfov
O nouă acțiune a avut loc în cadrul Programului “Sănătate pentru sate” demarat de Patriarhia Română prin voluntarii de la Paraclisul Catedralei Mântuirii Neamului. Aproximativ 40 de medici, asistenți medicali și voluntari au fost prezenți…









