Sediul Inspectoratului Şcolar General din Bucureşti a fost sfinţit
Sediul Inspectoratului Şcolar General al Municipiului Bucureşti a fost sfinţit miercuri, 16 decembrie 2015, de către Preasfinţitul Părinte Timotei Prahoveanul, Episcop-vicar al Arhiepiscopiei Bucureştilor, înconjurat de un sobor de preoţi şi diaconi. „Ziua de 16…









