30 de copii de la Asociația Națională a Surzilor, filiala Târgoviște, au primit daruri
30 de copii de la Asociația Națională a Surzilor, filiala Târgoviște, au primit daruri, joi, 17 decembrie 2015, din partea Arhiepiscopiei Târgoviştei. Darurile au fost împărţite, cu binecuvântarea Înaltpreasfințitului Părinte Mitropolit Nifon, Arhiepiscopul Târgoviştei, de…









