O nouă excursie în cadrul programului „Tineri pelerini în Banatul de Munte”
În cadrul programului Tineri pelerini în Banatul de Munte organizat prin Departamentul de tineret al Episcopiei Caransebeșului, a avut loc joi 21 iulie 2016, o nouă excursie la care au participat peste 100 de copii…

















