Trei episcopi au primit titlul de „Fiu al Județului” din partea Consiliului Județean Arad
Episcopii Lucian al Caransebeșului, Sofronie al Oradiei și Siluan al Ungariei, originari din județul Arad, au primit joi titlul de „Fiu al Județului” din partea Consiliului Județean Arad. Instituția a marcat Zilele Județului Arad printr-un…









