Slujire arhierească pentru preșcolari arădeni
La pomenirea zămislirii Sfântului Ioan Botezătorul și Înaintemergătorul Domnului, 23 septembrie din acest an, Înaltpreasfințitul Părinte Timotei, Arhiepiscop al Aradului, înconjurat de un sobor de preoți, a săvârșit slujba sfințirii Grădiniței cu Program Normal nr.…









