Arhiepiscopul Aradului a sfințit biserica Parohiei Vânători
Înaltpreasfințitul Părinte Timotei al Aradului a resfințit duminică biserica Parohiei Vânători. Ierarhul l-a hirotesit întru iconom pe Părintele Paroh Adrian-Ioan Hanțiu, în semn de recunoaștere a efortului depus pentru renovarea Bisericii „Sf. Arhangheli Mihail și…









