Biserica alături de copiii instituționalizați
În ziua de marți, 17 decembrie 2013, cu binecuvântarea Preasfințitului Părinte Ambrozie, Episcopul Giurgiului la Centrul Eparhial pentru copii și tineret „Sfântul Ioan Valahul”, s-a desfășurat serbarea: „Iată, vine Moș Crăciun!” pentru copiii instituționalizați din…

















