Românii din Paris au serbat Duminica Ortodoxiei la Catedrala Mitropolitană
Românii din Paris au serbat Duminica Ortodoxiei prin participarea la Sfânta Liturghie oficiată în Catedrala Mitropolitană „Sfinții Arhangheli Mihail, Gavriil și Rafail”. La slujba oficiată de Înaltpreasfinţitul Părinte Iosif, Mitropolitul Ortodox Român al Europei Occidentale…









