O nouă etapă a campaniei: „Donează sânge, salvează o viaţă!”
Peste 130 de persoane din Vălenii de Munte au donat sânge sâmbătă, 20 februarie 2016, în cadrul campaniei inițiate de Patriarhia Română: Donează sânge, salvează o viaţă! Potrivit directorului Centrului de Transfuzii Sanguine Ploiești, Georgeta…









