Consiliul Național Bisericesc s-a reunit în ședința anuală – 2026 | FOTO
Membrii Consiliului Național Bisericesc s-au întrunit miercuri, 4 februarie 2026, în ședință anuală sub președinția Preafericitului Părinte Patriarh Daniel. Foto credit: Basilica.ro / Mircea Florescu









