Slujire arhierească la Catedrala mitropolitană din Timișoara
În Duminica a 34-a după Rusalii, Preasfințitul Paisie Lugojanul, Episcop- vicar al Arhiepiscopiei Timișoarei, a slujit la Catedrala mitropolitană „Sfinții Trei Ierarhi” din Timișoara, informează mitropolia-banatului.ro Preasfinția Sa a oficiciat Slujba Acatistului Mântuitorului și Sfânta…