Arhiepiscopia Timişoarei a oferit două tone de alimente spitalului de Psihiatrie Gătaia
Spitalul de Psihiatrie Gătaia a primit două tone de alimente din partea Arhiepiscopiei Timişoarei. Acţiunea filantropică a avut loc marţi, în prezenţa Înaltpreasfinţitului Părinte Ioan. „De la începutul pandemiei, Arhiepiscopia Timișoarei a oferit spitalului, în…









