Prima Duminică din Postul Nașterii Domnului la Catedrala mitropolitană din Timişoara
În Duminica a 26-a după Rusalii și prima Duminică din Postul Nașterii Domnului Iisus Hristos, mii de credincioși bănățeni au participat la Sfânta Liturghie de la Catedrala mitropolitană Sfinții Trei Ierarhi din Timișoara, după cum…









