O nouă sesiune a examenului de capacitate preoţească în Arhiepiscopia Târgoviştei
La Centrul Eparhial al Arhiepiscopiei Târgoviștei, sub președinția IPS Nifon, s-a desfăşurat lunea aceasta examenul de capacitate preoţească, sesiunea de primăvară. La această competiție au participat absolvenţi ai cursurilor de licenţă şi masterat ai Facultăţii…









