Elevii clujeni învățați să respecte natura, darul primit de la Dumnezeu
Parohia „Nașterea Domnului” din Cluj-Napoca, păstorită de părintele Nicolae Buda, a primit vineri, 30 octombrie 2015, vizita unui grup de elevi de la Școala „Constantin Brâncuși” din municipiu. Școlarii au venit la biserică însoțiți de…









