PS Benedict Bistrițeanul va susține o conferință la Biserica Domnița Bălașa din Capitală
Episcopul vicar Benedict Bistrițeanul al Arhiepiscopiei Vadului, Feleacului și Clujului va susține o conferință în data de 21 martie la Biserica Domnița Bălașa din Capitală. Evenimentul face parte din seria de conferințe duhovnicești „Tinerii și…









