Prima duminică din Postul Nașterii Domnului la Catedrala din Rm. Vâlcea
Biserica Ortodoxă s-a aflat la 17 noiembrie 2013, în Duminica a XXVI-a după Rusalii, prima din Postul Nașterii Domnului. La Catedrala Arhiepiscopală din Râmnicu Vâlcea, în prezența a numeroși credincioși și a Chiriarhului locului, Înaltpreasfințitul…

















