Moment de bilanț în Arhiepiscopia Aradului
În zilele de 17-18 ianuarie, la Reședința arhiepiscopală și la Centrul eparhial din Arad, s-au derulat lucrările Consiliului și ale Adunării eparhiale ale Arhiepiscopiei Aradului, moment de bilanț anual desfășurat potrivit rânduielilor bisericești și bun…

















