Festivalul „Lerui Doamne ler”, la Catedrala din Timișoara
La Catedrala mitropolitană Sfinții Trei Ierarhi din Timișoara, a avut loc Duminică, 18 decembrie 2016, Festivalul de colinde Lerui Doamne ler. Evenimentul s-a desfășurat în prezența Înaltpreasfințitului Părinte Ioan, Mitropolitul Banatului, după cum ne-a precizat…









