Festivitatea de premiere de la școala gimnazială a Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților a inclus o slujbă de mulțumire
Școala Gimnazială „Sfântul Ioan cel Nou de la Suceava” a Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților și-a premiat joi elevii. Festivitatea a inclus o slujbă de Te Deum oficiată de clerici din eparhie. Pr. Ionuț Isopescu de…









