Episcopul Antonie i-a pomenit pe cei 14.000 de soldați morți în lupta de pe Culmea Pleșului
Episcopul Antonie de Bălți i-a pomenit duminică, la Nemțișor, pe cei 14.000 de soldați morți în lupta de pe Culmea Pleșului în timpul celui de Al Doilea Război Mondial. Ierarhul a oficiat Sfânta Liturghie pe…

















