Programul eparhial „Maica Domnului – izvor de tămăduiri pentru cei neputincioși” a ajuns la final
Programul eparhial „Maica Domnului – izvor de tămăduiri pentru cei neputincioși”, desfășurat prin intermediul Biroului de catehizare a tineretului și ATOR Banatul de Munte s-a încheiat sâmbătă cu a zecea slujire din acest an dedicat…

















