Prima stațiune balneară construită de la zero după 1989 a fost inaugurată în județul Vrancea
Stațiunea balneară Vizantea-Livezi din județul Vrancea a fost inaugurată vineri, informează Agerpres. Este prima stațiune construită de la zero în România după 1989. Ceremonia de inaugurare a început cu o slujbă de binecuvântare a noului…


