În post, Mitropolitul Banatului ne îndeamnă la rugăciune pentru cei bolnavi și personalul medical
Mitropolitul Banatului a transmis vineri un mesaj în care amintește că postul este „înstrăinare de păcat, înfrânarea limbii, oprirea mâniei” și îndeamnă la rugăciune pentru cei bolnavi și personalul medical. „Rânduit de sfânta noastră Biserică,…


