După trei ani de restaurare, Inspectoratul de Poliție Județean Alba a fost inaugurat cu o slujbă de sfințire
După trei ani de restaurare, Inspectoratul de Poliție Județean Alba a inaugurat printr-o slujbă de sfințire, oficiată de Arhiepiscopul Irineu al Alba Iuliei. Înaltpreasfinția Sa a evidențiat semnificația momentului și importanța binecuvântării unui spațiu destinat…

