Catedrala Veche din Arad | În ziua Sfintei Treimi slujba a fost oficiată de IPS Timotei
În ziua sărbătorii Sfintei Treimi, IPS Timotei a slujit în Parohia Arad-Centru, Catedrala Veche din municipiu. Arhiepiscopul Aradului a oficiat Sfânta Liturghie și a adresat celor prezenți o omilie, informează Protos. Iustin Popovici, Consilier Mass…









