Bunurile de patrimoniu confiscate de comuniști au revenit la Biserica „Sfântul Gheorghe”-Nou din București
Mai multe bunuri de patrimoniu care au aparținut Bisericii „Sfântul Gheorghe”-Nou au fost recuperate de la Muzeul Național de Artă, a anunțat preotul Emil-Nedelea Cărămizaru pe pagina oficială de Facebook a parohiei. Astfel, patrimoniul ctitoriei…

















